You Plus

PIEVIENOJIETIES NISSAN LOJALITĀTES PROGRAMMAI – YOU+NISSAN UN IEGŪSTIET VAIRĀK!

REĢISTRĒTIES

You+Nissan ir vieta, kur Jūs kā Nissan automobiļa īpašnieks varat atrast visu, lai varētu izbaudīt savu automobili vēl vairāk. Izmantojiet īpašos piedāvājumus, atlaides un personalizēto, īpaši Jums pielāgoto apkalpošanu! Tā ir vieta, kur Jūs varat sazināties ar Nissan. Vieta, kur Jūs varat sarunāties ar mums un tikties ar savu Nissan dīleri, un, kas ir galvenais - You+Nissan ir paredzēts tieši Jums, tāpēc reģistrējieties tūlīt!

"TAKATA" ATSAUKUMA KAMPAŅA

Vairāki automobiļu ražotāji (arī Nissan) šobrīd atsauc automobiļus, kas ir aprīkoti ar "Takata" drošības gaisa spilveniem. Ja šī atsaukuma kampaņa attiecas arī uz Jūsu automobili, tad ar Jums jau ir sazinājušies vai tuvākajā laikā sazināsies. Ja vēl neesat saņēmis vēstuli un esat noraizējies par to, vai šī kampaņa attiecas uz Jūsu automobili, vai nē, lūdzu, nospiediet uz zemāk redzamās saites, lai pārbaudītu savu automobili!
UZZINĀT VAIRĀK

AUTOMOBIĻA ĪPAŠNIEKA CEĻVEDIS

Laipni aicināti Nissan automobiļu īpašnieku pulkā. Automobiļa īpašnieka ceļvedis Jūs iepazīstinās ar svarīgāko par Jūsu jaunā automobiļa lietošanas un apkopes svarīgākajām lietām. LASĪT CEĻVEDI

MŪSU SOLĪJUMS JUMS.

Jūs kā privātais klients būsiet ieguvējs no mūsu solījumiem neierobežotu laiku. Pievienojoties You+Nissan programmai, Jūs baudīsiet aktīvas rūpes no mūsu puses. Mēs pret Jums būsim patiesi, atklāti un godīgi. Mēs parūpēsimies par Jums. Tas ir mūsu solījums.
UZZINĀT VAIRĀK

Ekskluzīvi Nissan piedāvājumi.

Te ir apkopoti visi mūsu jaunākie piedāvājumi, kas sniegs Jums iespēju maksimāli izbaudīt savu Nissan automobili. UZZINĀT VAIRĀK

Nissan dīleri.

Kopā ar Jums mēs atradīsim arī Jums tuvākā vai tīkamākā Nissan dīlera kontaktinformāciju. UZZINĀT VAIRĀK

Pakalpojumi Nissan automobiļa īpašniekam.

Saņemiet visu nepieciešamo informāciju par Nissan garantiju, pagarināto garantiju un citiem vērtīgiem pakalpojumiem, piemēram, Nissan Assistance - Nissan tehniskās palīdzības dienestu, kas ir iekļauts Jūsu automobiļa standarta aprīkojumā tā garantijas periodā!

Personiska apkalpošana.

Atjaunojiet un papildiniet informāciju par savu Nissan automobili, piemēram, Jūsu automobiļa nobraukumu, lai saņemtu informāciju par tieši Jums un Jūsu Nissan automobilim piemērotiem pakalpojumiem un piedāvājumiem!

JAUNĀ NISSANCONNECT SISTĒMA.

Inteliģenta navigācija, viedtālruņa aplikāciju integrācija, uzlabota audio pieredze: tik daudz informācijas par jauno NissanConnect sistēmu! Uzziniet, kā aktivizēt visus pakalpojumus, un atklājiet piedāvāto plašo funkciju klāstu! Lai "ienirtu" jaunās NissanConnect sistēmas pasaulē, noklikšķiniet šeit!

NISSAN JAUNUMI

Jaunākās Nissan ziņas un jaunumi. Spiediet šeit un iepazīstieties ar Nissan jaunumiem!

REĢISTRĒTIES