You Plus

NISSANCONNECT EV

NISSANCONNECT EV – IEVADS.

Izmantojot NissanConnect EV, Jūs varat pārvaldīt savu Nissan LEAF ar datora vai viedtālruņa palīdzību. Jūs varat pārbaudīt tā akumulatora uzlādes līmeni, sākt uzlādi, pārbaudīt, vai uzlāde beigusies, pārvaldīt gaisa kondicionēšanas sistēmu un noskaidrot aprēķināto nobraucamo attālumu. NissanConnect EV dod iespēju analizēt Jūsu braucienu statistiku, līdz ar to padarot Jūsu braucienus un automobiļa uzlādi vienkāršāku un efektīvāku.

NissanConnect EV aplikācija ir pieejama lejupielādei iOS un Android ierīcēm.

 

Zero emission

NEZAUDĒJIET SAVIENOJAMĪBU!

LEJUPIELĀDĒJIET APLIKĀCIJU!

Ietaupiet nedaudz laika un pārvaldiet savu LEAF
no attāluma, izmantojot savu viedtālruni!

Get it on Google Play

 

NISSANCONNECT EV – MANA MARŠRUTA PLĀNOTĀJS

NissanConnect EV piedāvā Jums vienkāršu funkciju klāstu, kas atvieglos Jūsu braucienus, tai skaitā "Mana maršruta plānotājs" ("Plan My Route") funkciju. Plānojiet savus braucienus un atrodiet tuvākās uzlādes stacijas bez piepūles.

 

NISSANCONNECT EV – TĀLVADĪBA UN AUTOMOBIĻA STATISTIKAS RĀDĪTĀJI.

Vēl nekad nav bijis tik ērti braukt ar elektromobili. Ar NissanConnect EV aplikāciju, kas instalēta Jūsu viedtālrunī, vai no You+Nissan portāla Jūs varat sameklēt uzlādes stacijas, sekot tam, cik efektīvi Jūs izmantojat sava automobiļa akumulatoru, un pat ar tālvadības palīdzību noregulēt gaisa kondicionēšanas sistēmu.

 

• UZLĀDES TAIMERIS. Ieprogrammējiet, kad Jūs vēlaties uzlādēt savu Nissan LEAF - arī savas prombūtnes laikā - un izmantojiet lētākā elektroenerģijas tarifa stundas!

• KLIMATA KONTROLE. Ieprogrammējiet gaisa kondicionēšanas sistēmu no sava datora vai viedtālruņa, lai Jūsu Nissan LEAF būtu gatavs vienmēr, kas tas Jums nepieciešams!

• MANU BRAUCIENU VĒSTURE. Saņemiet detalizētu savu braukšanas paradumu analīzi un noskaidrojiet, kā Jūs varat ietaupīt naudu!

 

NISSANCONNECT EV – VĒL VAIRĀK NODERĪGU FUNKCIJU.

Papildiniet savu mobilo dzīves stilu, lejupielādējot NissanConnect EV! Programma piedāvā brīvroku telefonsarunas, audio straumēšanu, USB savienojamību un uzlabotu balss atpazīšanu, bet papildus tam - navigācijas sistēmu ar 5.8" ekrānu, kurā parādās arī Jūs interesējošie objekti, piemēram, restorāni un bankomāti

 

JAUNĀ NISSANCONNECT

JAUNĀ NISSANCONNECT SISTĒMA - IEPAZĪŠANĀS.

 

Paņemiet līdz savu digitālo pasauli uz ātrgaitas šosejas, izmantojot jauno NissanConnect sistēmu! Viedtālruņa integrācija, Bluetooth brīvroku sistēmas saziņa un audio, inteliģentā navigācija un aplikācijas Jūsu automobilī: visas funkcijas, kas automobili iekļauj Jūsu dzīves stilā, kurā ir nepieciešams pastāvīgs savienojums. Tāpēc, ja Jūsu automobilim ir atbilstošs aprīkojums, reģistrējieties You+Nissan un aktivizējet iespēju “Jaunais NissanConnect”, lai sāktu izmantot ekskluzīvos pakalpojumus! Turklāt, lai atvieglotu reģistrāciju un optimāli izbaudītu braucienu, šeit Jūs atradīsit visus nepieciešamos padomus un informāciju par jaunās NissanConnect sistēmas izmantošanu un funkcijām!

 

Braukšana prasa uzmanību. Izmantojiet NissanConnect pakalpojumus tikai tad, kad tas ir droši! Nepieciešams NissanConnect pakalpojuma abonements, kas ir pieejams bez maksas 2 gadus pēc garantija sākuma datuma (piedāvājums jauniem klientiem var tikt slēgts jebkurā laikā). Pakalpojumi un aplikācijas ir pieejamas tikai atsevišķās Eiropas valstīs un tikai atsevišķiem Nissan automobiļu modeļiem. Pakalpojumus un aplikācijas var piedāvāt trešās personas, ko nekontrolē Nissan, un tie var mainīties, tikt pārtraukti un atcelti bez iepriekšēja brīdinājuma. Nissan un tā pārstāvji neuzņemas atbildību par šādām izmaiņām (tai skaitā, bet ne tikai par trešo personu sniegto pakalpojumu atcelšanu/pārtraukšanu). Dažām attālinātajām funkcijām ir nepieciešams saderīgs mobilais tālrunis vai ierīce, kas netiek piedāvāta komplektā ar automobili. Dažu funkciju nodrošināšanai nepieciešams mobilo sakaru tīkls. Mobilo sakaru tīklus nodrošina mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēji, un Nissan tos nekontrolē. Mobilo sakaru tīkli nav pieejami visur. Var būt spēkā viesabonēšanas un/vai datu pārraides tarifi. Nissan neuzņemas atbildību par jebkāda aprīkojuma nomaiņu vai uzlabojumiem, vai saistītajām izmaksām, kas var rasties sakarā ar pakalpojumu tālākas izmantošanas maksu.