You Plus

PASTĀSTIET MUMS, KĀPĒC JUMS PATĪK JŪSU NISSAN AUTOMOBILIS, UN LAIMĒJIET TEHNISKO APKOPI 300 € VĒRTĪBĀ!

 

Cienījamie Nissan automobiļu īpašnieki!

 

Kampaņa ir noslēgusies, un mēs vēlamies pateikties visiem Nissan automobiļu īpašniekiem, kas ir pastāstījuši mums, kāpēc viņiem patīk viņu Nissan automobiļi!

 

Otrā izloze ir notikusi, un papildus Annai no Aizkraukles, kas laimēja pirmajā izlozē, pēc nejaušības principa no visiem kampaņas dalībniekiem tika izlozēts otrais laimīgais Nissan automobiļa īpašnieks, kas savam automobilim ir laimējis tehnisko apkopi 300 € vērtībā.

 

Laimīgais uzvarētājs ir Salvis no Rīgas, kas uz jautājumu par to, kāpēc viņam patīk viņa Nissan automobilis (2015. gada Nissan QASHQAI), atbildēja šādi: “Jo tam ir lielisks dizains, interjers un moderns aprīkojums. Daudz funkcionalitātes par pieejamu cenu.” Apsveicam Salvi un sakām paldies par atsauksmi! Mēs jau tuvākajā laikā sazināsimies ar laimīgo uzvarētāju personiski, lai vienotos par balvas saņemšanu!

 

Kopumā šīs kampaņas laikā mēs saņēmām tuvu pie 140 atsauksmēm un jaukām fotogrāfijām no Nissan automobiļu īpašniekiem no visas Latvijas. Paldies ikvienam no jums!

 

Noteikumi un nosacījumi:

 

Izlozes par kampaņas periodiem no 19.06.2017. – 31.08.2017. un no 19.06.2017. – 30.11.2017. ir veiktas, un balvu ieguvēji ir paziņoti (ar laimētājiem mēs sazināsimies personīgi, lai vienotos par balvas saņemšanu). Balvu – dāvanu karti 300 € (iesk. PVN) vērtībā, kas paredzēta Nissan automobiļa tehniskajai apkopei pie sevis izvēlēta Nissan oficiālā dīlera Latvijā, būs iespējams izmantot, lai norēķinātos par Nissan automobiļa tehnisko apkopi līdz 300 € (iesk. PVN) vērtībā. Automobiļa tehniskā apkope ir jāpiesaka iepriekš, informējot Nissan dīleri par dāvanu karti, un dāvanu karte ir jānodod Nissan oficiālajam dīlerim, saņemot savu Nissan automobili pēc tehniskās apkopes. Automobiļa tehniskās apkopes izmaksas dažādiem Nissan automobiļu modeļiem ir atšķirīgas, un dāvanu karte sedz automobiļa tehniskās apkopes izmaksas līdz 300 € (iesk. PVN) apmērā. Ja kopējo izmaksu summa ir lielāka par 300 € (iesk. PVN), klients starpību sedz no paša līdzekļiem. Ja kopējo izmaksu summa ir mazāka par 300 € (iesk. PVN), starpība netiek atlīdzināta ne naudā, ne ar citiem produktiem vai pakalpojumiem, un dāvanu karte tiek uzskatīta par izlietotu. Dāvanu kartes vērtība netiek kompensēta naudā, un tā nav nododama citai personai. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši no datuma, kas norādīts uz dāvanu kartes.

 

СМ. СТРАНИЦУ КАМПАНИИ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ