You Plus

PASTĀSTIET MUMS, KĀPĒC JUMS PATĪK JŪSU NISSAN AUTOMOBILIS, UN LAIMĒJIET TEHNISKO APKOPI 300 € VĒRTĪBĀ!

 

Cienījamais Nissan automobiļa īpašniek!

 

Nav svarīgi, vai kļuvāt par Nissan automobiļa īpašnieku tikai vakar, vai dažus, vai pat desmit gadus atpakaļ, un nav būtiski, tieši ar kādu Nissan automobiļa modeli Jūs braucat, viss, uz ko mēs ceram, ir tas, ka Jūs patiesi izbaudāt braukšanu ar savu automobili, un mēs labprāt uzzinātu vairāk par Jūsu pieredzi. Pastāstiet mums, kāpēc Jums patīk Jūsu Nissan automobilis, un Jums būs iespēja laimēt savam automobilim tehnisko apkopi 300 € vērtībā!

 

Vienkārši nospiediet uz pogas “Piedalīties un iesniegt atsauksmi”, kas redzama zemāk, un dalieties ar mums ar savām atsauksmēm, norādot īsu informāciju par savu automobili un sevi pašu, vismaz vienā teikumā pastāstot mums, kāpēc Jums patīk Jūsu Nissan automobilis, un augšupielādējot sava Nissan automobiļa fotogrāfiju vai, piemēram, sevis un sava automobiļa selfiju!

 

Lai atalgotu Jūs un Jūsu Nissan automobili, visu šīs kampaņas dalībnieku starpā mēs izlozēsim vienu laimīgo Nissan automobiļa īpašnieku, kurš savā īpašumā iegūs dāvanu karti 300 € vērtībā sava automobiļa tehniskajai apkopei. Tas ir tieši tik vienkārši!

 

Rīkojieties jau tagad un pastāstiet mums, kāpēc Jums patīk Jūsu Nissan automobilis, un iespējams tieši Jūs būsiet tas laimīgais, kurš laimēs tehnisko apkopi savam automobilim!

 

Ļoti gaidīsim Jūsu atsauksmes!

 

Piedalīties un iesniegt atsauksmi

 

Noteikumi un nosacījumi:

 

Visu kampaņas dalībnieku starpā, kas līdz 31.08.2017. iesniegs savas atsauksmes, pilnībā un korekti aizpildot visus kampaņas jautājumus un augšupielādējot fotogrāfiju, tiks izlozēts viens laimīgais, kas balvā saņems dāvanu karti 300 € (iesk. PVN) vērtībā, kas paredzēta Nissan automobiļa tehniskajai apkopei pie sevis izvēlēta Nissan oficiālā dīlera Latvijā. Nissan Nordic Europe OY un Nissan dīleru darbinieku iesniegtās atsauksmes netiks iekļautas izlozē par balvu. Balvas ieguvējs tiks paziņots You+Nissan jaunumu vēstulē un šajā kampaņas lapā 2017. gada septembrī. Dāvanu karti būs iespējams izmantot, lai norēķinātos par Nissan automobiļa tehnisko apkopi līdz 300 € (iesk. PVN) vērtībā. Automobiļa tehniskā apkope ir jāpiesaka iepriekš, informējot Nissan dīleri par dāvanu karti, un dāvanu karte ir jānodod Nissan oficiālajam dīlerim, saņemot savu Nissan automobili pēc tehniskās apkopes. Automobiļa tehniskās apkopes izmaksas dažādiem Nissan automobiļu modeļiem ir atšķirīgas, un dāvanu karte sedz automobiļa tehniskās apkopes izmaksas līdz 300 € (iesk. PVN) apmērā. Ja kopējo izmaksu summa ir lielāka par 300 € (iesk. PVN), klients starpību sedz no paša līdzekļiem. Ja kopējo izmaksu summa ir mazāka par 300 € (iesk. PVN), starpība netiek atlīdzināta ne naudā, ne ar citiem produktiem vai pakalpojumiem, un dāvanu karte tiek uzskatīta par izlietotu. Dāvanu kartes vērtība netiek kompensēta naudā, un tā nav nododama citai personai. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši no datuma, kas norādīts uz dāvanu kartes.

 

СМ. СТРАНИЦУ КАМПАНИИ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ