You Plus

PASTĀSTIET MUMS, KĀPĒC JUMS PATĪK JŪSU NISSAN AUTOMOBILIS, UN LAIMĒJIET TEHNISKO APKOPI 300 € VĒRTĪBĀ!

 

Cienījamais Nissan automobiļa īpašniek!

 

Nav svarīgi, vai kļuvāt par Nissan automobiļa īpašnieku tikai vakar, vai dažus, vai pat desmit gadus atpakaļ, un nav būtiski, tieši ar kādu Nissan automobiļa modeli Jūs braucat, viss, uz ko mēs ceram, ir tas, ka Jūs patiesi izbaudāt braukšanu ar savu automobili, un mēs labprāt uzzinām vairāk par Jūsu pieredzi.

 

Mēs vēlamies pateikties visiem Nissan automobiļu īpašniekiem, kas ir pastāstījuši mums, kāpēc viņiem patīk viņu Nissan automobiļi!

 

Izloze ir notikusi, un pēc nejaušības principa ir noteikts laimīgais Nissan automobiļa īpašnieks, kas ir laimējis tehnisko apkopi 300 € vērtībā. Laimīgā uzvarētāja ir Anna no Aizkraukles, un viņa par savu Nissan QASHQAI (2017. g.) ir atstājusi šādu atsauksmi: “Ļoti pievilcīgs un ērts automobilis, braukšana ar kuru sagādā patiesu baudu!!!” Apsveicam Annu un sakām paldies par atsauksmi! Mēs jau tuvākajā laikā sazināsimies ar laimīgo uzvarētāju personiski, lai vienotos par balvas saņemšanu!

 

Ja Jūs iesniedzāt savu atsauksmi, bet šoreiz nelaimējāt, vai vēl nepaspējāt piedalīties šajā kampaņā, neskumstiet, jo, ņemot vērā lielo atsaucību un vēloties atalgot vairāk Nissan automobiļu īpašnieku, mēs ar prieku paziņojam, ka pagarinām šo kampaņu, kas nozīmē to, ka Jums joprojām ir iespēja laimēt savam Nissan automobilim tehnisko apkopi 300 € vērtībā!

 

Ja vēl nepaspējāt iesniegt savu atsauksmi, Jūs to varat izdarīt līdz šī gada 30. novembrim un piedalīties jaunās balvas izlozē, savukārt, ja jau esat iesniedzis savu atsauksmi, gaidiet ziņu, varbūt tieši Jūs vēl laimēsiet, jo mēs no visām no jūnija sākuma līdz novembra beigām iesniegtajām atsauksmēm decembrī izlozēsim VĒL VIENU dāvanu karti!

 

Lai piedalītos, vienkārši nospiediet uz pogas “Piedalīties un iesniegt atsauksmi”, kas redzama zemāk, un dalieties ar mums ar savām atsauksmēm, norādot īsu informāciju par savu automobili un sevi pašu, vismaz vienā teikumā pastāstot mums, kāpēc Jums patīk Jūsu Nissan automobilis, un augšupielādējot sava Nissan automobiļa fotogrāfiju vai, piemēram, sevis un sava automobiļa selfiju! Tas ir tieši tik vienkārši!

 

Rīkojieties jau tagad un pastāstiet mums, kāpēc Jums patīk Jūsu Nissan automobilis, un iespējams tieši Jūs būsiet tas laimīgais, kurš laimēs tehnisko apkopi savam automobilim!

 

Ļoti gaidīsim Jūsu atsauksmes!

 

Piedalīties un iesniegt atsauksmi

 

Noteikumi un nosacījumi:

 

Izloze par kampaņas periodu no 19.06.2017. – 31.08.2017. ir veikta, un balvas ieguvējs ir paziņots (ar laimētāju mēs sazināsimies arī personīgi, lai vienotos par balvas saņemšanu). Kampaņa ir pagarināta, un visu kampaņas dalībnieku starpā, kas no 19.06.2017. līdz 30.11.2017. ir iesnieguši vai iesniegs savas atsauksmes (izņemot balvas ieguvēju no iepriekšējā kampaņas perioda), pilnībā un korekti aizpildot visus augstāk redzamajā saitē aizpildāmos kampaņas jautājumus un augšupielādējot fotogrāfiju, tiks izlozēts VĒL VIENS laimīgais, kas balvā saņems dāvanu karti 300 € (iesk. PVN) vērtībā, kas paredzēta Nissan automobiļa tehniskajai apkopei pie sevis izvēlēta Nissan oficiālā dīlera Latvijā. Nissan Nordic Europe OY un Nissan dīleru darbinieku iesniegtās atsauksmes netiks iekļautas izlozē par balvu. Kampaņas perioda no 19.06.2017. – 30.11.2017. balvas ieguvējs tiks paziņots You+Nissan jaunumu vēstulē un šajā kampaņas lapā 2017. gada decembrī. Dāvanu karti būs iespējams izmantot, lai norēķinātos par Nissan automobiļa tehnisko apkopi līdz 300 € (iesk. PVN) vērtībā. Automobiļa tehniskā apkope ir jāpiesaka iepriekš, informējot Nissan dīleri par dāvanu karti, un dāvanu karte ir jānodod Nissan oficiālajam dīlerim, saņemot savu Nissan automobili pēc tehniskās apkopes. Automobiļa tehniskās apkopes izmaksas dažādiem Nissan automobiļu modeļiem ir atšķirīgas, un dāvanu karte sedz automobiļa tehniskās apkopes izmaksas līdz 300 € (iesk. PVN) apmērā. Ja kopējo izmaksu summa ir lielāka par 300 € (iesk. PVN), klients starpību sedz no paša līdzekļiem. Ja kopējo izmaksu summa ir mazāka par 300 € (iesk. PVN), starpība netiek atlīdzināta ne naudā, ne ar citiem produktiem vai pakalpojumiem, un dāvanu karte tiek uzskatīta par izlietotu. Dāvanu kartes vērtība netiek kompensēta naudā, un tā nav nododama citai personai. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši no datuma, kas norādīts uz dāvanu kartes.

 

СМ. СТРАНИЦУ КАМПАНИИ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ