You Plus

NISSAN MAPCARE™ PROGRAMMA

PARŪPĒJIETIES, LAI JŪSU AUTOMOBIĻA NAVIGĀCIJAS SISTĒMAS KARTES VIENMĒR BŪTU ATJAUNINĀTAS!

 

Mūsdienu strauji mainīgajā pasaulē izmaiņas ir neizbēgamas, un līdz ar to mainās arī ceļu kartes, ko mēs izmantojam navigācijai. Jums kā jauna Nissan automobiļa īpašniekam tagad ir pieejama Nissan MapCare™ programma, kas nodrošina Jūsu Nissan automobilim navigācijas sistēmas atjauninājumus 3 gadus bez maksas. Tas palīdz uzturēt Jūsu Nissan automobiļa navigācijas sistēmu pilnībā atjauninātu un ļauj Jums izbaudīt vēl precīzāku navigācijas karšu, jaunu interešu objektu, naudas un degvielas ietaupījuma sniegtās priekšrocības. Viss, kas Jums jādara – reizi gadā jānogādā savs Nissan automobilis pie sava Nissan dīlera, un Jūsu Nissan automobiļa navigācijas sistēma tiks atjaunināta pilnīgi bez maksas. Tam nav nepieciešami papildus izdevumi un darbs. Jums vairs nevajadzēs zaudēt laiku, nogriežoties pa nepareizu ceļu, savukārt, ja Jūs vēlēsieties piestāt un ieturēt maltīti, izņemt skaidru naudu no bankomāta, atpūsties vai uzpildīt degvielu, Jūs vienmēr precīzi zināsiet, kur to var izdarīt.

 

Nissan MapCare™ programma piedāvā navigācijas sistēmas kartes atjauninājumus 3 gadus (1 SD kartes atjauninājums gadā) bez maksas. Šī programma attiecas uz Nissan automobiļiem, kas ir aprīkoti ar NissanConnect navigācijas sistēmu (izņemot Nissan 370Z, GT-R, Nissan elektroautomobiļus un Nissan vieglos komercautomobiļus, neskaitot NAVARA) un kuri ir iegādāti, sākot no 2016. gada 1. aprīļa (Nissan JUKE – no 2016. gada 1. maija, Nissan NAVARA – no 2016. gada 1. septembra). Klienti, kuru automobiļi ir ietverti Nissan MapCare™ programmā, tiks informēti personīgi. Plašāka informācija par Nissan MapCare™ programmu ir pieejama pie Jūsu Nissan dīlera.

ATRODIET SAVU NISSAN DĪLERI!

"SINGLE MAP UPDATE" PROGRAMMAS ATJAUNINĀJUMU SADERĪBA

ATRODIET JAUNĀKO PIEDĀVĀJUMU JŪSU NISSAN AUTOMOBIĻA NAVIGĀCIJAS SISTĒMAI!

NISSAN LEAF:

 • Nissan EV Navigation: no 2010. līdz 2015. gadam
 • NissanConnect 2: no 2013. līdz 2015. gadam

 

NISSAN e-NV200:

 • Nissan EV Navigation: no 2014. līdz 2015. gadam
 • NissanConnect 2: no 2014. līdz 2015. gadam

 

NISSAN MICRA:

 • NissanConnect 1: no 2009. līdz 2013. gadam
 • NissanConnect 2: no 2013. līdz 2015. gadam
 • NissanConnect 3: 2015. gads

 

NISSAN NOTE:

 • NissanConnect 1: no 2009. līdz 2013. gadam
 • NissanConnect 2: no 2013. līdz 2014. gadam
 • NissanConnect 3: 2015. gads

 

NISSAN PULSAR:

 • No 2014. līdz 2015. gadam

 

NISSAN JUKE:

 • NissanConnect 1: no 2010. līdz 2013. gadam
 • NissanConnect 2: no 2013. līdz 2014. gadam
 • NissanConnect 3: no 2013. līdz 2015. gadam

 

NISSAN QASHQAI:

 • NissanConnect Premium 2: no 2007. līdz 2009. gadam
 • NissanConnect 1: no 2009. līdz 2013. gadam
 • NissanConnect 3: no 2013. līdz 2015. gadam

 

NISSAN X-TRAIL:

 • NissanConnect Premium 1: 2005. gads
 • NissanConnect Premium 2: no 2005. līdz 2009. gadam
 • NissanConnect Premium 3: no 2009. līdz 2012. gadam
 • NissanConnect 1: no 2012. līdz 2014. gadam
 • NissanConnect 3: no 2014. līdz 2015. gadam

 

NISSAN GT-R:

 • NissanConnect Premium 3: no 2009. līdz 2015. gadam

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR NISSAN MAPCARE™ PROGRAMMU UN "SINGLE MAP UPDATE" PROGRAMMU.

 

Man pieder Nissan automobilis ar navigācijas sistēmu. Vai man ir tiesības uz Nissan MapCare™ programmu?

Nissan MapCare™ programma piedāvā navigācijas sistēmas kartes atjauninājumus 3 gadus (1 SD kartes atjauninājums gadā) bez maksas. Šī programma attiecas uz Nissan automobiļiem, kas ir aprīkoti ar NissanConnect navigācijas sistēmu (izņemot Nissan 370Z, GT-R, Nissan elektroautomobiļus un Nissan vieglos komercautomobiļus, neskaitot NAVARA) un kuri ir iegādāti, sākot no 2016. gada 1. aprīļa (Nissan JUKE – no 2016. gada 1. maija, Nissan NAVARA – no 2016. gada 1. septembra). Klienti, kuru automobiļi ir ietverti Nissan MapCare™ programmā, tiks informēti personīgi. Plašāka informācija par Nissan MapCare™ programmu ir pieejama pie Jūsu Nissan dīlera.

Ja es nevaru izmantot Nissan MapCare™ programmu, kā es varu iegūt navigācijas sistēmas karšu atjauninājumus savam Nissan automobilim?

Jums ir tiesības izmantot "Single Map Update" programmu – vienreizēju navigācijas sistēmas karšu atjauninājumu, un to var izdarīt 2 veidos.

Jūs varat apmeklēt Nissan interneta vietni, lai iegādātos navigācijas sistēmas karšu atjauninājumus "Single Map Update" programmas ietvaros, un vienkārši ieinstalēt tos pašrocīgi. Tas nav sarežģīti, un instrukcija ir pieejama katra konkrētā produkta aprakstā.

Jūs varat pasūtīt navigācijas sistēmas karšu atjauninājumus arī ar sava Nissan dīlera starpniecību.

Vai es pats varu veikt Nissan MapCare™ programmas ietvaros pieejamo navigācijas sistēmas karšu atjaunināšanu?

Kā daļu no Nissan MapCare™ programmas, navigācijas sistēmas karšu atjaunināšanu veic Nissan dīleri, vispirms pārliecinoties, ka konkrētajam automobilim ir piemērojama šī programma, un tad atbilstoši atjauninot to. Šis pakalpojums programmas ietvaros klientam tiek nodrošināts bez maksas.

Cik reizes es varu saņemt sava Nissan automobiļa navigācijas sistēmas atjauninājumus Nissan MapCare™ programmas ietvaros?

Nissan MapCare™ programmā iekļauti maksimums 3 karšu atjauninājumi – katru gadu pa vienam, līdz beidzas automobiļa lietošanas 4. gads.

Kā es saņemšu informāciju par to, ka Nissan MapCare™ programma piedāvā jaunu atjauninājumu?

Ja parādīsies atjauninājums, Jūsu Nissan dīleris ar Jums sazināsies. Lūdzu, pārliecinieties arī, ka esat reģistrējies You+Nissan – Nissan automobiļu īpašnieku lojalitātes portālā! Jūs varat arī pēc savas iniciatīvas painteresēties pie sava Nissan dīlera, vai Jūsu Nissan automobilim nav parādījušies jauni atjauninājumi.

Kādēļ nepieciešama Nissan MapCare™ programma, un kā tā palīdz?

Ik gadu mainās vidēji aptuveni 15% ceļu un interešu objektu ģeogrāfiskais izvietojums. Parasti vienreizēji automobiļu navigācijas sistēmu karšu atjauninājumi ir visai dārgi, taču Nissan 4 gadus rūpējas par to Jūsu vietā.

Kas notiek, ja es pārdodu savu automobili?

Programmas izmantošanas tiesības ir piesaistītas konkrēta automobiļa šasijas numuram (VIN). Tādējādi programma automātiski ir pieejama arī jaunajam automobiļa īpašniekam (ar ierobežojumu 3 karšu atjauninājumi līdz automobiļa 4. lietošanas gada beigām), kas būtiski palielina arī Jūsu automobiļa tālākpārdošanas vērtību.

Es iegādājos lietotu Nissan automobili ar NissanConnect navigācijas sistēmu. Kā es varu uzzināt, vai manam automobilim ir pieejama Nissan MapCare™ programma?

To Jūs varat noskaidrot pie Nissan dīleriem. Nissan dīleris, izmantojot Jūsu automobiļa šasijas numuru (VIN) noteiks, vai Jūsu automobilim ir pieejama šī programma, un uz cik atjauninājumiem Jums ir tiesības. 

Ja es esmu nokavējis Nissan MapCare™ programmas atjauninājumu, vai es varu pagarināt programmu par vēl vienu gadu?

Nē, ja Jūs esat nokavējis ikgadējo navigācijas sistēmas karšu atjaunināšanu, pagarinājumu uz papildu gadu iegūt nebūs iespējams.

Atrodiet tuvāko Nissan dīleri!

Atgriezties uz sākumu

thumb

Izvēlieties savu Nissan dīleri!

Zemāk redzamajā logā ierakstiet pasta indeksu, pilsētu vai konkrēta dīlera nosaukumu! Jūs varat precizēt meklējumu arī, izmantojot zemāk redzamo filtru.

Notīrīt

Precizējiet meklējamo!

ATRUNA:

Autovadīšana ir nopietna nodarbe. NissanConnect pakalpojumus izmantojiet tikai tad, kad tas ir droši! NissanConnect pakalpojumu ir nepieciešams abonēt, taču tas ir pieejams par brīvu 2 gadus pēc automobiļa iegādes. Pakalpojumi un aplikācijas var būt pieejamas atsevišķās Eiropas valstīs un atsevišķiem Nissan automobiļu modeļiem. Pakalpojumus un aplikācijas var nodrošināt trešās puses, kas neatrodas Nissan pārziņā, un tie var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma vai saistībām no Nissan vai tā pārstāvju puses (tostarp, bet neaprobežojoties ar: trešo pušu ierobežojumiem/atceltiem pakalpojumiem). Noteiktām tālvadības funkcijām ir nepieciešams saderīgs tālrunis vai ierīce, kas neietilpst automobiļa komplektācijā. Mobilo sakaru tīklus nodrošina mobilo sakaru uzņēmumi, kas nav Nissan pārziņā. Mobilo sakaru tīkli nav pieejami visur. Var tikt piemēroti viesabonēšanas tarifi un/vai datu pārraides likmes. Nissan nav atbildīgi par jebkādu ierīču aizvietošanu, atjaunināšanu un citām ar to saistītām izmaksām, kas var būt nepieciešamas, lai turpinātu darbību pēc izmaiņām pakalpojumā.