You Plus

 

 

 

Zem Nissan GT-R dzinēja pārsega   Ieteikumi saulainiem braucieniem
Nissan GT-R ir aizraujošs gan no ārpuses, gan iekšpusē, taču automobiļa īstā "sirds" ir tā 3,8 l V6 24 vārstu dzinējs ar divām turbīnām, kas nodrošina 570 ZS jaudu pie 6800 apgr./min. un 633 Nm griezi.   Mēs esam apkopojuši dažus noderīgus ieteikumus un padomus par to, kas ir jāņem vērā un ko ir vērts pārbaudīt savā automobilī pirms doties vasaras izbraucienos uz laukiem vai tuvākos vai tālākos ceļojumos ar automobili.
UZZINĀT VAIRĀK   UZZINĀT VAIRĀK

 

 

 

Pārbaudiet, vai Jūsu Nissan automobiļa vējstiklam ir nepieciešams remonts vai nomaiņa!   Izbaudiet Nissan lojalitātes programmas priekšrocības!
Vai zinājāt, ka Jūsu automobiļa vējstikls nav tikai vienkārši automobiļa loga stikls?   Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks un esat reģistrējies You+Nissan portālā, iegādājoties jaunu Nissan vieglo pasažieru automobili, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – papildu 1 gada Nissan 5★ pagarināto garantiju bez maksas.
UZZINĀT VAIRĀK

 

 

UZZINĀT VAIRĀK

 

 

 

Nissan ir izveidojis unikālu dziesmu sarakstu, lai nosvinētu visas piecas Nissan Micra paaudzes.
  Jaunais Nissan Qashqai – krosoveru segmenta līderis ar premium klases uzlabojumiem
Nissan Micra vēsture no pirmsākumiem līdz mūsdienām. Uzziniet vairāk par Nissan Micra piecām paaudzēm!   Iepazīstieties ar jauno Nissan Qashqai – krosoveru, kura premium klases tēls ir papildināts ar ievērojamiem jauninājumiem.

UZZINĀT VAIRĀK

  UZZINĀT VAIRĀK

 

 

 

 

Jaunā Nissan X-Trail veiksmes stāsta nodaļa sākās UEFA Čempionu līgas finālā   Jaunā Nissan Micra ir ieradusies Latvijā

 

Nissan X-Trail ir SUV automobiļu bestsellers pasaulē, un UEFA Čempionu līga ir pasaulē lielākās ikgadējās sporta sacensības. Kas tos vieno?

  Nissan plašais automobiļu modeļu klāsts tagad ir papildināts ar jaunu "B" segmenta hečbeku – Nissan Micra.
UZZINĀT VAIRĀK

 

  UZZINĀT VAIRĀK