You Plus

Uzziniet, kurš vēl Nissan automobiļa īpašnieks laimēja tehnisko apkopi 300 € vērtībā!

Cienījamais Nissan automobiļa īpašniek! Kampaņa, kurā aicinājām Jūs pastāstīt, kāpēc Jums patīk Jūsu Nissan automobilis, un piedalīties loterijā, kurā bija iespēja laimēt automobiļa tehnisko apkopi 300 € vērtībā, ir noslēgusies, un otrais laimīgais uzvarētājs ir noteikts. Pateicamies visiem Nissan automobiļu īpašniekiem, kas piedalījās un sniedza savas atsauksmes!

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

NISSAN IR PREZENTĒJIS NULLES LĪMEŅA IZMEŠU KONCEPTAUTOMOBILI - IMX

2017. gada Tokijas automobiļu izstādē tika prezentēts Nissan IMx, pilnībā elektriskais krosovera tipa konceptautomobilis, kas nodrošina absolūti autonomu darbību un vairāk nekā 600 km ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

Jaunais Nissan LEAF iegūst pirmo starptautisko apbalvojumu

Pasaulē visvairāk pārdotais 100% elektriskais automobilis ir atzīts par Patērētāju tehnoloģiju asociācijas (Consumer Technology Association) 2018. gada Patērētāju elektronikas izstādes (CES) nominācijas “Labākā inovācija” ieguvēju.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

KO MEDIJOS RUNĀ PAR JAUNO NISSAN QASHQAI?

Jaunais Nissan QASHQAI jau ir nonācis pārdošanā, un tas lepni gozējas Nissan dīleru autocentros, taču vēl pirms tā nonākšanas Latvijā, mēs aicinājām dažus no mediju pārstāvjiem no Latvijas izmēģināt to ekskluzīvā pasākumā Austrijā, lai iepazītos ar jauno QASHQAI tuvāk. Vairāk Premium elementu, vairāk noderīgu tehnoloģiju, vairāk komforta – tās ir tikai dažas no lietām, ko tie minēja. Mēs sniedzam Jums ieskatu mediju pārstāvju vērtējumā, taču, ja vēlaties jauno QASHQAI izmēģināt paši, būsiet laipni gaidīti Nissan dīleru autocentros, jo, neskatoties uz citu viedokļiem, tieši personīgajai pieredzei ir vislielākā nozīme.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

Parūpējieties par sava automobiļa salonu!

Iztēlojieties, ka ir jauka un saulaina diena, un Jūs tikko esat izbraucis ārā no automazgātavas. Jūs priekpilni apbrīnojat savu automobili – tas tik skaisti mirdz saules gaismā! Jūs iekāpjat savā automobilī un traucaties pa šoseju pretī saulrietam... Bet kā būs ar Jūsu automobiļa salonu?

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

Sagatavojieties ziemai jau laikus!

Pat tad, ja ziema vēl šobrīd šķiet kā "aiz kalniem", tā, kā jau katru gadu, arī šogad kādā brīdī tomēr pienāks. Tāpēc sagatavojieties ziemai jau laikus!

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

Mana izvēle ir Nissan JUKE

Anne Pietikainena (Anne Pietikäinen), 43 gadus vecā personāla vadītāja, malkojot savu café latte, izskatās nedaudz apmulsusi. Viņas jaunais, spīdīgi melnais Nissan JUKE ir novietots turpat blakus kafejnīcai, taču vaicājot, viņa nespēj atcerēties tā dzinēja tilpumu. Veikls zvans vīram atrisina apjukumu, un viena lieta top pavisam skaidra – viņa varbūt arī nav tehnisko jautājumu speciāliste, tomēr savu Nissan JUKE viņa patiesi mīl.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

Jaunais Nissan koncepts novērsīs autovadītāju neuzmanību, esot pie automobiļa stūres

Mobilo tālruņu lietošana, atrodoties pie braucoša automobiļa stūres, ir ne tikai riskanta, bet arī aizliegta gandrīz visā pasaulē. Lietojot mobilo tālruni pie stūres, tiek novērsta autovadītāja uzmanība no ceļa, un tas rada nopietnus draudus ceļu satiksmes drošībai, taču, neskatoties uz to, autovadītāji joprojām to turpina darīt. Nissan ir radījis risinājumu, kā saglabāt uzmanību uz ceļa tiem, kas ir "atkarīgi" no mobilo tālruņu lietošanas.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

REĢISTRĒTIES