You Plus

Eiropas maratons kopā ar Nissan LEAF

Pēc atklāšanas pasākuma Helsinkos 2018. gada 17. septembrī elektromaratonam 18. septembrī tika dots oficiāls starts Tallinā, Igaunijā.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

ATRISINIET PAVASARA ZIEDPUTEKŠŅU PROBLĒMU UN UZZINIET VAIRĀK PAR JAUNĀ NISSAN LEAF AKSESUĀRIEM!

Šķaudiet retāk un elpojiet vieglāk! Tuvojas pavasaris – ziedputekšņu laiks. Jaunais Nissan Premium automobiļa salona gaisa filtrs palīdzēs Jums padarīt šo laiku krietni vien vieglāku. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par to un par dažādiem jaunā Nissan LEAF aksesuāriem!

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

Neparastais izmēģinājuma brauciens ar jauno Nissan NAVARA – 8 500 km divās nedēļās

Asfalts, bezceļi, tuksnesis, izžuvusi upes gultne, applūduši ceļi un lielpilsētas – šīs ir vietas, kuras apmeklēja #iGo2Dakar projekta komanda. Veselas divas nedēļas Nissan NAVARA kļuva par viņu "otrajām mājām", stājoties pretīm visiem Dakāras rallija 40 gadu jubilejas izaicinājumiem.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

JAU 100 000 YOU+NISSAN PROGRAMMAS DALĪBNIEKU BALTIJAS VALSTĪS UN ZIEMEĻVALSTĪS

Mēs esam neizsakāmi priecīgi, ka esam sasnieguši jau 100 000 reģistrētu dalībnieku skaitu You+Nissan programmā Baltijas valstīs un Ziemeļvalstīs! Dalībnieku skaits turpina nepārtraukti pieaugt, un nesen mēs esam sasnieguši svarīgu atskaites punktu – 100 000. dalībnieku. Uzziniet, ko viņš domā par savu Nissan automobili un savu pārsteiguma dāvanu!

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

KĀDĒĻ CITU SERVISU VIETĀ IZVĒLĒTIES OFICIĀLO NISSAN DĪLERU SERVISUS?

Kā jau Jūs labi zināt, vislabākais veids, kā saglabāt sava automobiļa augsto kvalitāti, veiktspēju un drošību, ir to apkopt oficiāla Nissan dīlera servisā atbilstoši automobiļa tehniskās apkopes prasībām un grafikam. Mūsu mērķis ir nodrošināt Jums vislabāko pēcpārdošanas apkalpošanas pieredzi un pārliecāties, ka esam apmierinājuši visas Jūsu vēlmes un vajadzības.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

Uzziniet, kurš vēl Nissan automobiļa īpašnieks laimēja tehnisko apkopi 300 € vērtībā!

Cienījamais Nissan automobiļa īpašniek! Kampaņa, kurā aicinājām Jūs pastāstīt, kāpēc Jums patīk Jūsu Nissan automobilis, un piedalīties loterijā, kurā bija iespēja laimēt automobiļa tehnisko apkopi 300 € vērtībā, ir noslēgusies, un otrais laimīgais uzvarētājs ir noteikts. Pateicamies visiem Nissan automobiļu īpašniekiem, kas piedalījās un sniedza savas atsauksmes!

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

NISSAN IR PREZENTĒJIS NULLES LĪMEŅA IZMEŠU KONCEPTAUTOMOBILI - IMX

2017. gada Tokijas automobiļu izstādē tika prezentēts Nissan IMx, pilnībā elektriskais krosovera tipa konceptautomobilis, kas nodrošina absolūti autonomu darbību un vairāk nekā 600 km ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

Jaunais Nissan LEAF iegūst pirmo starptautisko apbalvojumu

Pasaulē visvairāk pārdotais 100% elektriskais automobilis ir atzīts par Patērētāju tehnoloģiju asociācijas (Consumer Technology Association) 2018. gada Patērētāju elektronikas izstādes (CES) nominācijas “Labākā inovācija” ieguvēju.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

KO MEDIJOS RUNĀ PAR JAUNO NISSAN QASHQAI?

Jaunais Nissan QASHQAI jau ir nonācis pārdošanā, un tas lepni gozējas Nissan dīleru autocentros, taču vēl pirms tā nonākšanas Latvijā, mēs aicinājām dažus no mediju pārstāvjiem no Latvijas izmēģināt to ekskluzīvā pasākumā Austrijā, lai iepazītos ar jauno QASHQAI tuvāk. Vairāk Premium elementu, vairāk noderīgu tehnoloģiju, vairāk komforta – tās ir tikai dažas no lietām, ko tie minēja. Mēs sniedzam Jums ieskatu mediju pārstāvju vērtējumā, taču, ja vēlaties jauno QASHQAI izmēģināt paši, būsiet laipni gaidīti Nissan dīleru autocentros, jo, neskatoties uz citu viedokļiem, tieši personīgajai pieredzei ir vislielākā nozīme.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

REĢISTRĒTIES