You Plus

Nissan iepazīstinās Eiropu ar e-POWER modeļiem

IMQ koncepcijas krosovers ietver revolucionāru elektrisko spēka piedziņu, kas klientu automobiļos būs pieejama no 2022. gada.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

Nissan nāk klajā ar IMQ koncepciju 2019. gada Ženēvas automobiļu izstādē

Progresīvs dizains un četru riteņu piedziņas e-POWER sistēma raksturo nākamās paaudzes krosoverus.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

Vairāk Micra: Nissan paplašina piedziņas klāstu, lai apmierinātu plašākas klientu vajadzības

Micra klāsts tiek papildināts ar trīs jauniem automobiļu modeļiem. Jaunie dzinēji apvieno esošo 1,0 litru 70 ZS dabiski aspirēto benzīna dzinēju.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

Profesionāla meistarība kustībā: Briseles autoizstādē Nissan prezentē NV300 konceptfurgonu

Nissan ir atklājis jauno NV300 konceptfurgonu, lai izceltu Nissan komercautomobiļu daudzpusību attiecībā uz pielāgotiem pārveidojumiem. 

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

Eiropas maratons kopā ar Nissan LEAF

Pēc atklāšanas pasākuma Helsinkos 2018. gada 17. septembrī elektromaratonam 18. septembrī tika dots oficiāls starts Tallinā, Igaunijā.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

ATRISINIET PAVASARA ZIEDPUTEKŠŅU PROBLĒMU UN UZZINIET VAIRĀK PAR JAUNĀ NISSAN LEAF AKSESUĀRIEM!

Šķaudiet retāk un elpojiet vieglāk! Tuvojas pavasaris – ziedputekšņu laiks. Jaunais Nissan Premium automobiļa salona gaisa filtrs palīdzēs Jums padarīt šo laiku krietni vien vieglāku. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par to un par dažādiem jaunā Nissan LEAF aksesuāriem!

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

Neparastais izmēģinājuma brauciens ar jauno Nissan NAVARA – 8 500 km divās nedēļās

Asfalts, bezceļi, tuksnesis, izžuvusi upes gultne, applūduši ceļi un lielpilsētas – šīs ir vietas, kuras apmeklēja #iGo2Dakar projekta komanda. Veselas divas nedēļas Nissan NAVARA kļuva par viņu "otrajām mājām", stājoties pretīm visiem Dakāras rallija 40 gadu jubilejas izaicinājumiem.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

JAU 100 000 YOU+NISSAN PROGRAMMAS DALĪBNIEKU BALTIJAS VALSTĪS UN ZIEMEĻVALSTĪS

Mēs esam neizsakāmi priecīgi, ka esam sasnieguši jau 100 000 reģistrētu dalībnieku skaitu You+Nissan programmā Baltijas valstīs un Ziemeļvalstīs! Dalībnieku skaits turpina nepārtraukti pieaugt, un nesen mēs esam sasnieguši svarīgu atskaites punktu – 100 000. dalībnieku. Uzziniet, ko viņš domā par savu Nissan automobili un savu pārsteiguma dāvanu!

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

KĀDĒĻ CITU SERVISU VIETĀ IZVĒLĒTIES OFICIĀLO NISSAN DĪLERU SERVISUS?

Kā jau Jūs labi zināt, vislabākais veids, kā saglabāt sava automobiļa augsto kvalitāti, veiktspēju un drošību, ir to apkopt oficiāla Nissan dīlera servisā atbilstoši automobiļa tehniskās apkopes prasībām un grafikam. Mūsu mērķis ir nodrošināt Jums vislabāko pēcpārdošanas apkalpošanas pieredzi un pārliecāties, ka esam apmierinājuši visas Jūsu vēlmes un vajadzības.

 

UZZINĀT VAIRĀK ›

REĢISTRĒTIES